Την 26-12-2022 το πρωί συνελήφθησαν στη Θήρα, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Αστυνομίας Θήρας, δύο αλλοδαποί ηλικίας 40 και 32 ετών οι οποίοι διέμεναν παράνομα στη χώρα μας. Σε βάρος τους κινήθηκε η διαδικασία επιστροφής.
Σαντορίνη: Σύλληψη 36χρονου για κατοχή, απόκρυψη και διακίνηση ναρκωτικών ουσιών
Σαντορίνη: Σύλληψη 36χρονου για κατοχή, απόκρυψη και διακίνηση ναρκωτικών ουσιών Συνελήφθη σήμερα (Παρασκευή 26 Ιουλίου 2024) στη Θήρα, από αστυνομικούς...