Την 24-11-2023 το βράδυ συνελήφθη στην Πάρο, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Πάρου, 17χρονος αλλοδαπός στην κατοχή του οποίου βρέθηκαν και κατασχέθηκαν -5,1- γραμμ. ακατέργαστης κάνναβης.
Σαντορίνη: Σύλληψη 36χρονου για κατοχή, απόκρυψη και διακίνηση ναρκωτικών ουσιών Συνελήφθη σήμερα (Παρασκευή 26 Ιουλίου 2024) στη Θήρα, από αστυνομικούς...
Σχηματισμός δικογραφίας για θανατηφόρο τροχαίο ατύχημα και ναρκωτικά στη Θήρα Σε συνέχεια του από 25-07-2024 ενημερωτικού δελτίου αδικημάτων & συμβάντων...