Την Πέμπτη 12 Ιανουαρίου και την Πέμπτη 26 Ιανουαρίου ο παιδίατρος κος Γεώργιος Παπαγιαννης –George Papagiannis– του ΓΝ-ΚΥ Νάξου από τις 09:30 έως 14:30
θα πραγματοποιήσει παιδιατρικούς ελέγχους στο Π.Π.Ι. Φιλωτίου.
Όσοι ενδιαφέρονται να κλείσουν ραντεβού στα τηλεφωνα:
To νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Κυνηγετικού Συλλόγου Νάξου Σε σώμα συγκροτήθηκε την Τρίτη 23/7/2024 το νεοεκλεγέν Διοικητικό Συμβούλιο του Κυνηγετικού...