Η προετοιμασία για το Διονυσιακό Δρώμενο της τελευταίας Παρασκευής της Αποκριάς ξεκίνησε! Καλούνται όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος στο δρώμενο, να δηλώσουν συμμετοχή στο τηλέφωνο 6938212830.
Η πρώτη συνάντηση των συμμετεχόντων θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 3 Φεβρουαρίου 2023, στις 19:00 στο Δημαρχείο.
To νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Κυνηγετικού Συλλόγου Νάξου Σε σώμα συγκροτήθηκε την Τρίτη 23/7/2024 το νεοεκλεγέν Διοικητικό Συμβούλιο του Κυνηγετικού...