Η διοίκηση του Ομίλου αναστέλλει από σήμερα οριστικά τη λειτουργία του υποκαταστήματος, στην Ηρώων Πολυτεχνείου στη θέση “Καρνάγιο” στην Ερμούπολη.
Το κατάστημα θα συγχωνευτεί με το κεντρικό τραπεζικό κατάστημα στο κέντρο της Ερμούπολης. Με το «λουκέτο» η Alpha Bank θα μείνει στο νησί της Ερμούπολης με ένα μόνο καταστήματα και 11 συνολικά στον νομό.
To νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Κυνηγετικού Συλλόγου Νάξου Σε σώμα συγκροτήθηκε την Τρίτη 23/7/2024 το νεοεκλεγέν Διοικητικό Συμβούλιο του Κυνηγετικού...