Ο Σύνδεσμος Πολυτέκνων Νάξου καλεί τα μέλη του στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας που θα πραγματοποιηθεί στο κέντρο Λαγογιάννη στις Τρίποδες την Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023 στις 13:00 το μεσημέρι με πλούσια λαχειοφόρο αγορά, μουσική, φαγητό, κρασί, και πολύ χορό.
Εκδόθηκε ο 13ος τόμος της επετηρίδας «ΝΑΞΙΑΚΑ» από την Ο.ΝΑ.Σ.
Εκδόθηκε ο 13ος τόμος της επετηρίδας «ΝΑΞΙΑΚΑ» από την Ο.ΝΑ.Σ. Ο 13ος τόμος, του έτους 2023, της επετηρίδας «ΝΑΞΙΑΚΑ» εκδόθηκε...