Ευρωπαϊκές Διαδρομές Αειφορίας, Βιώσιμη Ανάπτυξη στη Σύρο τη Μεγάλη Δευτέρα, 29 Απριλίου, 18:00 – 20:00 στο Επιμελητήριο Κυκλάδων στην Ερμούπολη
Το ΕΛΙΑΜΕΠ και το πρόγραμμα ParticipatEU, Κόμβος Κλιματικής Αλλαγής και το EUROPE DIRECT ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ και υπό την Αιγίδα του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης, διοργανώνουν ανοιχτή συζήτηση με τίτλο “Ευρωπαϊκές Διαδρομές Αειφορίας, Βιώσιμη Ανάπτυξη στη Σύρο”, παρέχοντας μια εξαιρετική ευκαιρία για διάλογο και ανταλλαγή απόψεων ενόψει των προσεχών Ευρωπαϊκών Εκλογών.
![](https://www.kykladiki.gr/wp-content/uploads/2024/04/438830083_847284567438461_1259330898115874357_n.jpg)
Η εκδήλωση λαμβάνει χώρα στη Συνεδριακή αίθουσα Επιμελητηρίου Κυκλάδων κτήριο Βαλμά, οδός Αγ. Νικολάου 6 (πλησίον Θεάτρου «Απόλλων»), Ερμούπολη Σύρος.
Η συμμετοχή είναι ελεύθερη.