Εργασίες καλλωπισμού και δενδροφύτευσης στο Αεροδρόμιο της Πάρου
Τις προηγούμενες ημέρες η Υπηρεσία Πρασίνου του Δήμου Πάρου προχώρησε σε εργασίες καλλωπισμού και δενδροφύτευσης στον περιβάλλοντα χώρο του Αεροδρομίου του νησιού.
Ο Δήμος Πάρου ευχαριστεί θερμά την ‘Φυτοτεχνική Πάρου’ και την κυρία Παναγιώτα Σέργη που δώρισε όλα τα φυτά, καθώς και τα ‘Λατομεία Λούκη’ για την δωρεά στο χώμα φύτευσης.
![](https://www.kykladiki.gr/wp-content/uploads/2023/04/339901294_910015183596715_6024931720865083989_n-768x1024.jpg)
Ομορφαίνουμε τον τόπο μας, σεβόμαστε το περιβάλλον μας και προστατεύουμε την ίδια μας την ζωή!