Τo Σάββατο 12 Νοεμβρίου, το πλωτό περιπολικό σκάφος ΠΛΣ-609 της Λιμενικής Αρχής Τήνου, κατόπιν διαταγής του Κέντρου Επιχειρήσεων Λιμενικού Σώματος, πραγματοποίησε τις απογευματινές ώρες διακομιδή ασθενούς ηλικίας 60 ετών, η κατάσταση της οποίας έχρηζε άμεσης μεταφοράς από την νήσο Τήνο στο νοσοκομείο Σύρου.
Δήμος Τήνου: Νέες πινακίδες με QR Code στην περιοχή Κολυμπήθρα για πληροφορίες στάθμευσης
Δήμος Τήνου: Νέες πινακίδες με QR Code στην περιοχή Κολυμπήθρα για πληροφορίες στάθμευσης Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε την τοποθέτηση νέων...