Με μέριμνα του Κέντρου Επιχειρήσεων του Λιμενικού Σώματος – Ελληνικής Ακτοφυλακής διεκομίσθη, από τον λιμένα ν. Τήνου προς τον λιμένα ν. Σύρου, με το Ε/Γ-Τ/Ρ «ΝΗΣΟΣ ΤΗΝΟΣ» Ν.Τ. 25, 37χρονη, η οποία έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης.
Δήμος Τήνου: Νέες πινακίδες με QR Code στην περιοχή Κολυμπήθρα για πληροφορίες στάθμευσης
Δήμος Τήνου: Νέες πινακίδες με QR Code στην περιοχή Κολυμπήθρα για πληροφορίες στάθμευσης Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε την τοποθέτηση νέων...