Την Κυριακή, 19 Μαΐου στην αίθουσα της Εταιρείας Ελλήνων Λογοτεχνών (Γενναδίου 8 και Ακαδημίας 65, Αθήνα), η ανεξάρτητη δημοτική παράταξη “Δύναμη Δημιουργίας” και ο υποψήφιος δήμαρχος Βασίλης Βρούτσης, θα πραγματοποιήσουν πολιτική συγκέντρωση ενόψει των επικείμενων δημοτικών εκλογών. Η παρουσία σας θα μας δώσει χαρά και δύναμη, η ενεργή σας συμμετοχή θα βοηθήσει στην προσπάθειά μας.
Διακοπές: Προς «φυγή» το πρώτο μεγάλο κύμα αδειούχων του Αυγούστου
Διακοπές: Προς «φυγή» το πρώτο μεγάλο κύμα αδειούχων του Αυγούστου Σε πλήρη εξέλιξη είναι η μεγάλη έξοδος των αδειούχων στην...